infolinia: 691 805 805

Adres: ul. Lubelska 23, 26-600 Radom infolinia: 691 805 805 email: sklep@hurtowniabaobab.pl

Gotowy zestaw nawadniania boiska 100x60 Strona główna/Systemy nawadniające/GOTOWE ZESTAWY/Gotowy zestaw nawadniania boiska 100x60

 • Cena: 23472.00 pln/szt

  Ilość:
  szt

Kod produktu:
Id produktu: 1579

Zestaw do automatycznego nawadniania boiska 100 m x 60 m

Firma K-Rain, tak jaki i firma IRRITROL, to znane amerykańskie marki. Firmy te, produkują elementy do systemów nawadniających od kilkudziesięciu lat. Zespół projektowy firmy Zielony Krajobraz wybrał dla Państwa najlepsze produkty z ofert poszczególnych profesjonalnych producentów elementów systemów nawadniania,  aby stworzyć kompozycję idealną podczas pracy systemu, jak i zoptymalizowaną kosztowo. Wybraliśmy elementy kompatybilne ze sobą, najlepsze w swojej klasie. Zraszacze Pro-Sport firmy K-rain  prezentujące precyzję działania i oszczędność wody oraz niezawodny system sterowania firmy Irritrol- elektrozawory Ultra Flow  o konstrukcji przeznaczonej do dużych przepływów, intuicyjny i nieskomplikowany sterownik  Junior Max– z wszystkimi potrzebnymi funkcjami.  Czujnik deszczu Irritrol RS 500, rozłączający nawadnianie w przypadku opadów deszczu, co przyczyni się do oszczędności wody. Pozostałe komponenty, jak rury i złączki zostały dobrane również na podstawie wiedzy i doświadczenia zarówno zespołu projektowego, jak i  instalatorów współpracujących z nami.

Prezentujemy Państwu automatyczny system nawadniania boiska z użyciem zraszaczy Pro Sport firmy K-Rain oraz  sterowania firmy Irritrol wraz ze schematem nawadniania dla boiska o wymiarach 100 m x 60 m

Zalecane źródło wody min. 11,80 m3/h przy 5,0  bar, powinno znajdować się nie dalej niż 10 m od linii końcowej boiska , przy dłuższym boku pomiędzy bramkami ( założenie do opisanego systemu).

Zestaw nawadniania boiska, który prezentujemy jest przykładowym zestawem nawadniania boiska. W jego skład wchodzi

 • 24 zraszaczy boiskowych wynurzalnych K-Rain  Pro Sport
 • 8 elektrozaworów Irritrol Ultra Flow
 • Sterownik zewnętrzny Irritrol Total COntrol
 • Czujnik deszczu Irritrol RS 500
 • Potrzebne rury PN10 i złącza PE
 • Skrzynka do umiejscowienia elektrozaworów + listwa kolektorowa
 • Złączkę przejściową połączenia istniejącego źródła wody z instalacją nawadniania ( PE 63-50 )
 • 15 m kabla  ziemnego oraz złączki żelowe do zabezpieczenia połączeń kabla sterującego

Niezgodność któregokolwiek parametru z opisanymi przez nas może spowodować wadliwe działanie systemu, dlatego jeśli masz wątpliwości skontaktuj się z naszym działem projektów.