Wymarzone ogrody

Nasiona traw

BARENBRUG:

Royal Barenbrug Group jest globalnie działającą: firmą nasienną, zarządzaną w Holandii. Do dzisiejszego dnia Barenbrug Group jest niezależną firmą rodzinną. Przeszło 100-letnie doświadczenie oraz nasze międzynarodowe uznanie jest oparte na takich wartościach jak Innowacja, Jakość, Marketing i Partnerstwo. Specjalizujemy się w hodowli i produkcji nasion traw oraz dystrybucji traw pastewnych i gazonowych na całym świecie. Nasza sprzedaż w roku ubiegłym - 160 milionów euro - czyni nas jedną z największych światowych firm w branży. Grupa Barenbrug posiada 20 filii w 12 krajach na: pięciu kontynentach. Badania i hodowla prowadzone we wszystkich strefach klimatycznych na świecie wraz z ciągłymi badaniami naukowymi dają w rezultacie wysokiej jakości produkty. Firma kontynuuje długotrwałe partnerskie stosunki ze swoimi klientami i hodowcami oraz bierze czynny udział w ważnych projektach badawczych wraz z czołowymi uniwersytetami i instytucjami naukowymi. Specjalistyczna wiedza pomaga nam oferować coraz doskonalsze produkty. Nasza marka oznacza najwyższą jakość.

irrgation-1

irrigation-2

KIEPENKERL

Kiepenkerl - z Westfalii i stoi na straży najlepszej jakości i doradztwa klientom. Mieszanki traw Kiepenkerl zawierają wysokowartościowe nasiona z najwyższą siłą kiełkowania. Trawy mają piękny zielony kolor i są łatwe w utrzymaniu. Trawy Kiepenkerl gwarantują
wysoką wydajność przez zastosowanie traw o drobnych nasionach, które szybko i pewnie kiełkują. Duża ilość nasion w gramie wyraźnie redukuje zapotrzebowanie na metr kwadratowy. Przy rachunku kosztów i korzyści decyzja pada na nasiona traw Kiepenkerl. Jest to wyraźnie lepsza jakość traw. Dzięki ścisłej współpracy z czołowymi hodowcami traw możemy Państwu zaoferować najlepsze i najnowsze odmiany.

ebay